شرایط و ضوابط استفاده

Conditions.jpg

تعاریف
حمل و نقل
حمل کیک هایی که توسط شما طراحی و سفارش داده می شود، توسط خودروی سواری به آدرس تحویل صورت می گیرد. پس از آماده شدن سفارش و قبل از زمان ارسال، با شما جهت تایید حضور تماس تلفنی صورت خواهد پذیرفت. ممکن است با توجه به فاصله شما تا محل تولید کیک، گرمای هوا و شدت ترافیک، جهت تحویل مناسب کیک با بهترین کیفیت، برای پیشنهاد تغییر زمان تحویل با شما هماهنگی انجام دهیم.
قبل از ارسال کیک، سلامت فیزیکی کیک توسط فرستنده کنترل می شود. با توجه به اینکه ارسال کیک توسط شخص ثالثی صورت می گیرد، خواهشمند است در اولین فرصت، سلامت ظاهری کیک (اینکه در اثر تکان در مسیر کیک خراب نشده باشد) را کنترل نمایید.

پرداخت
درحال حاضر پرداخت اینترنتی از طریق کلیه کارت های بانکی عضو شبکه شتاب، از درگاه های پرداخت بانک سامان، فن آوا کارت و زرین پال در قنادی کریمی میسر است.

ضمانت تضمین کیفیت بازگشت وجه
قنادی کریمی، تمام محصولات ارسالی را از نظر کیفیت مواد اولیه، رعایت بهداشت و کیفیت تولید و همچنین حمل صحیح و مناسب به دست مشتری تضمین می کند. درصورتی که مشکلی در خصوص موارد مورد تضمین قنادی کریمی را به ما اطلاع دهید، بسته به انتخاب مشتری در کوتاه ترین زمان محصول جایگزین ارسال خواهد کرد یا کل هزینه پرداختی را مسترد می نماید.

زمان فعالیت
قنادی کریمی می داند که مناسبت های مشتریانش تعطیلی ندارد. شما در هر ساعتی از شبانه روز و هر روزی از سال می توانید کیک خود را طراحی کنید و آن را سفارش دهید و درخواست های پشتیبانی را از طریق فرم «تماس با ما» به قنادی کریمی اعلام کنید. درعین حال خدمات تولید و ارسال کیک و پشتیبانی تلفنی همه روزه حتی در روز های تعطیل، از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعداظهر قابل ارایه است.
بروز آوری قوانین
قوانین و مقررات سایت حسب تغییر شرایط، در طول زمان تغییر می کند و مبنای سیاست های قنادی کریمی، آخرین نسخه قوانین منتشر شده است. جهت اطلاع از آخرین تغییرات قوانین، به صفحه قوانین و مقررات که امکان دسترسی به آن در همه صفحه های سایت درنظر گرفته شده استفاده کنید.
طراحی و ساخت کیک
قنادی کریمی تمام سعی خود را در پیاده سازی دقیق و با کیفیت طرح شما روی کیک واقعی بکار می گیرند. با این حال در برخی موارد به علت موارد مربوط به اجرا و شکل پذیری مواد بکار رفته ممکن است کیک تولید شده تفاوت کمی با طراحی صورت گرفته داشته باشد. در خصوص رنگ بکار رفته نیز لازم به توضیح است با توجه به تفاوت نمایش رنگ ها روی نمایشگر دستگاه شما و رنگ هایی که در واقعیت بکار می رود، چه در تصاویری که بر روی کیک چاپ می شوند و چه رنگ هایی که در تزیین مورد استفاده قرار می گیرند، ممکن است اختلاف اندکی وجود داشته باشد. همچنین در صورتی که در طراحی شما از نوشته استفاده شده باشد (به غیر از نوشته هایی که به همراه تصویر چاپ می شوند)، از آنجایی که نوشته با دستخط استاد قنادی ایجاد می شود، می تواند با فونت طراحی متفاوت باشد.
برگشت از فروش
افتخار ما رضایت مشتریانی است که پس از یک تجربه خرید، خرید های بعدی خود را از قنادی کریمی انجام می دهند. هرگونه نارضایتی شما حتما نشانه قصوری است که در زنجیره تامین و توزیع قنادی کریمی رخ داده. قنادی کریمی با روی گشاده به کوچکترین ناراحتی های شما گوش می کند و سعی در جلب رضایت شما دارد. درصورتی که موردی در عدم کیفیت کیک یا عدم تطابق با جزییات سفارش مشاهده کردید، بلافاصله موضوع را با پشتیبانی درمیان بگذارید تا به آن رسیدگی کنیم.
انصراف سفارش
درصورتی که سفارش شما تولید و توسط واسط حمل ارسال شده باشد، با توجه به تاثیر زمان رفت و برگشت، امکان بازگرداندن محصول به تولید کننده وجود ندارد. ولی اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، بسته به زمان مانده به تحویل، بر اساس شرایط برگشت و انصراف، امکان لغو سفارش وجود دارد.
حدود قانونی
تمام فعالیت ها، محصولات و مطالب سایت قنادی کریمی در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران قرار می گیرد و در زمینه موارد مصرفی و محصولات خوراکی، سایت قنادی کریمی، انطباق مشخصه های کیفی، سلامت و بهداشتی با استاندارد های قانونی و بهداشتی از سوی تامین کنندگان را مورد ارزیابی قرار داده است.

بازگشت به بالا
منو
بستن
سبد خرید
بستن
بازگشت
حساب کاربری
بستن