قنادی کریمی (ولیعصر)در سال 1359 تاسیس گردیده است.که شعبات این مجموعه عبارتند از : کریمی شعبه 2 هتل مرمر تبریز و کریمی شعبه 3 خیابان استادان ارومیه.

قنادی کریمی موفق به کسب رتبه 1 در درجه بندی اتحادیه از لحاظ کیفیت گردیده است و تنوع جنس کیفیت برتر و برخورد خوب با مشتری را شعار اصلی و آرمان خود می داند و در عمل اعتقاد دارد که همیشه حق با مشتری است.

قنادی کریمی اولین دارنده گواهینامه بین المللی SFBB استاندارد بهداشت مواد غذایی از URS انگلستان میباشد.

مدیریت این مجموعه ضمن دقت در خرید مواد مصرفی خشکبار و شکلات جات و غیره ... از پرسنل با تجربه و خلاق و پویا بهره جسته واین دو مهم را رمز کیفیت برتر و ماندگار خود می داند.

قنادی کریمی تولید کننده انواع شیرینی های تر و خشک . دسرهای میوه ای . دسرهای بلژیکی . دسرهای پنیری . انواع شیرینی دانمارکی . شیرینی آجیلی. انواع شیرینی کره ای .    سوغاتی تبریز: ریس - نوقا - قرابیه - لوز .      انواع باقلواها : باقلوای شیر وعسل(استانبولی) - باقلوای بادامی - باقلوا انگشتی - کادایف(رشته خطایی).   سفارش کیک های عروسی - تولد  و انواع کیک های بلژیکی شکلاتی(زانت) - سفارش کیک های تصویری می باشد.

ضمن توجه و عنایت شما به این سایت . نضرات و پیشنهادات سازنده شما را صمیمانه ارج نهاده و آنرا به عنوان وجحی قابل اعتماد جهت پیشرفت این مجموعه بزرگ و این سایت تلقی می نماییم.